Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197888

Tehnikaerialade praktika juhendaja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnikaerialade vene õppekeelega õppurite praktika ettevõttes korrektne läbiviimine vastavalt kehtestatud korrale.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus;
  • erialane keskharidus;
  • täpsus ja vastutustunne;
  • hea arvuti kasutamise oskus;
  • hea pingetaluvus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

  • enesearendamise ja täiendkoolituse võimalusi;
  • huvitavat tööd arenevas töökeskkonnas;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#197888