Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37699

Tehnikadirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte ehitusobjektide aruandlussüsteemi korraldamine
ehitusobjektide eelarvestamise süsteemi loomine
eelarvetest kinnipidamise kontroll
ehitusobjektide finantsanalüüs ja -aruandlus

Ootused kandidaadile

ehitus- või majandusalane kõrgharidus
üldistus- ja analüüsivõime
eelnev erialane töökogemus ehitusettevõttes
eesti/vene keeleoskus
koostöö- ja suhtlemisoskus
täpsus- ja vastutustunne
järjekindlus püstitatud eesmärkide saavutamisel

Ettevõte pakub

töö tulemustele väärilist palka ja muid hüvitusi
arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#37699