Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63085

Tehnikadirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

firma laevade tehnilise ekspluatatsiooni korraldamine ja kontroll
laevade tehnilise hoolduse ja remondi ettevalmistamine, korraldamine ja kontroll
laevade tehnilise personali töökorralduse organiseerimine
laevade tehniliste ülevaatuste korralduses osalemine

Ootused kandidaadile

tehnikaalane(soovitavalt merendusalane) kõrgharidus
eelnev juhtimiskogemus
eesti,vene ja inglise keele oskus
arvutikasutamisoskus.
pingetaluvus
teotahe ja sihikindlus
valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#63085