https://www.cvkeskus.ee/59885

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59885

Tehnikadirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- uute kaupluste seadmestamine
- kütte-, jahutus-, ventilatsiooni-, elektri-, nõrkvooluseadmete korrashoid
- kommunaal- ja valveteenuste haldamine


Ootused kandidaadile

- tehnikaalane kõrgharidus
- kogemused seadmete montaazhi ja ekspluatatsiooni osas
- projekti juhtimise kogemus
- meeskonnatöö kogemus


Ettevõte pakub

- tööd kiiresti arenevas firmas
- kaasaegseid töötingimusi
- motiveerivat tasu


Tööpakkumise number
#59885
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tehnikadirektor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!