Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185299

Tehnikabüroo päästevahendite tehnik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ida-Eesti Päästekeskuse tehnika ja varustuse hooldus ja remont

Päästevahendite tehniku tööülesanded:

  • Tehnika ja varustuse rikete väljaselgitamine
  • Tehnika ja varustuse remonttööde mahu määramine.
  • Tehnika ja varustuse hooldus- ja remonttööde teostamine.
  • Hooldust ja remonti vajava tehnika transport.

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus; autoremondi lukksepa või autotehniku eriharidus
  • Vähemalt 3-aastane staaž töövaldkonnas
  • B, C kategooria autojuhiluba
  • CO2-keevituse ja elektrikeevituse koolituse läbimine
  • eesti keele valdamine kesktasemel, vene keele oskus suhtlustasandil
  • ausus, kohusetundlikkus, meeskonnatöö võime

Kasuks tuleb

  • D, E kategooria juhilubade olemasolu
  • inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust
  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd
  • erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Päästevahendite tehniku töökoht asub Jõhvis

Tööpakkumise number
#185299

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8280 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2009

Ida-Eesti Päästekeskus on Siseministeeriumi haldusalasse kuuluva Päästeameti alluvuses Ida- ja Lääne-Virumaal tegutsev kohalik asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine, päästeala ennetustöö, riiklik tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine.

Vaata rohkem