Värsked tööpakkumised

Tehnika Osakonna Juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36928

Tööpakkumise number

36928

Töö kirjeldus

- tehniliste küsimuste lahendamine ja juhtimine
- ehituste juhtimine ja tehniline varustamine
- seadmete ja teenuste allhangete läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine
- osakonna töö operatiivne juhtimine
- külmutus ja muu kaupluste tehnika valimine

Nõudmised kandidaadile

- tehniline kõrgharidus
- väga hea organiseerimisvõime ja suhtlemisoskus
- eesti, vene ja inglise keele oskus
- seadmete monteerimise ja tehnilise teenindamise kogemus
- arvuti kasutamise oskus

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- tööalase karjääri ja koolituse võimalust
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

mihhail.voronin@vpmarket.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
1. november 2004

VP MARKET on kiiresti laienev ettevõte, milles igaühele pakutakse vastutusrikast, iseseisvust ja algatusvõimet nõudvat tööd. Pakume Teile suuri võimalusi karjääri tegemiseks ja arenemiseks ning töötulemustest sõltuvat palka. Ettevõttes töötab inimesi rohkem kui sajal erineval ametikohal ja kõigil on võimalus teha karjääri tavalisest müüjast kaubanduskeskuse juhatajaks. Isegi 14 VP MARKET“i kaubanduskeskuse juhatajat on oma karjääri alustanud kassiiri või müüja ametikohalt. Ettevõte hindab kõrgelt sõbralikku ja usaldusväärset kollektiivi, mille tuumaks on kompetentsed, lojaalsed ning enesekindlad töötajad.