Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144837

Tehnika müügimees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*tehnika rent ja müük
*dokumentatsiooni haldamine
*lepingute sõlmimine
*tehniliste probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

*tehniline taip
*hea eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
*hea arvutikasutamise oskus
*töökogemus müügi alal, soovitavalt tehnika

Ettevõte pakub

*paindlikku tööaega
*huvitavat ja iseseisvat tööd arenevas ettevõttes
*nooruslikku ja sõbralikku töökollektiivi
*osalemist uue struktuuriüksuse loomisel
*võimalust suhelda rahvusvahelisel tasandil

Lisainfo

kasuks tuleb:
*rasketehnika tundmine
*B-C-E-kat. juhiluba

Tööpakkumise number
#144837

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
17. märts 2008

PNR EESTI OÜ on rahvusvahelise ettevõtte SIA PNR tütarfirma, mis tegeleb poolhaagiste rendi- ja müügiga.

Vaata rohkem