Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245278

TEHNIKA JAOSKONNA SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kütuste ja määrdeainete registri uuendamiseks ja aruannete koostamiseks andmete kogumine ja töötlemine;
- Kaitseväe struktuuriüksustes kütuste ja määrdeainete arvestuse kontrollimine;
- Kaitseväe konteinerite ja konteinertanklate haldamine;
- Kütuse eelarve limiitidest kinnipidamise kontrollimine ning igakuiste aruannete koostamine struktuuriüksustele;
- Kütuste ja määrdeainete käitlemise kontrollimine ja koordineerimine kaitseväe struktuuriüksustes, tuginedes tehnilisele ja arvestuslikule normdokumentatsioonile;
- Kütuste ja määrdeainete ladustamise koordineerimine Kaitseväe Logistikakeskuses;
- Kütuse tarnimiseks ja käitlemiseks vajalike normdokumentide koostamine;
- Kütuste ja määrdeainete hangete teostamiseks vajalike tehniliste spetsifikatsioonide koostamises osalemine;
- Hangitud kütuste ja määrdeainete kvaliteedikontrolli läbiviimise koordineerimine;
- NATO vm rahvusvahelise organisatsiooni kütuste ja määrdeainete alastes koostööprojektides osalemine.

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus energeetikaalases töövaldkonnas vähemalt 2 aastat (soovitavalt vedelkütuste käitlemine)
- Vastab avaliku teenistuse seaduse § 14 ja § 16 sätestatud tingimustele;
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
- Oskab kasutada kontoritarkvara (Word, Excel, Outlook, PowerPoint);
- Osaldusväärne ja lojaalne;
- Oskab suhelda ja on valmis meeskonnatööks;
- Oskab hankida ja analüüsida teavet;
- Oskab teha eetilisi ja seadusekohaseid valikuid ning on vastutusvõimeline;
- Oskab oma tööd planeerida, teostada, hinnata ja arendada

Kasuks tuled:

- Dynamics AX kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd sõbralikus meeskonnas;
- Kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid;
- Valdkonnaalast väljaõpet;
- Sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#245278

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
24. november 2011
Lisainfo palga kohta:
katseajal brutopalk vahemikus 750-775 eurot

Kaitseväe Logistikakeskus on kaitseväe juhataja alluvuses asuv kaitseväe struktuuriüksus, mis loodi 22.05.2002 ning mille tegevuse eesmärgiks on logistilise toetuse tagamine kaitseväele, s.h. kaitseväe infrastruktuuri haldamine ja arendamine. Kaitseväe Logistikakeskus asub Tallinnas Suur-Sõjamäe 23a

Vaata rohkem