Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221583

Tehnika ja side toetusgrupi spetsialist (autoelektrik-remondilukksepp)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Transpordivahendite, agregaatide, elektriseadmete ja sõlmede remontimine ja hooldamine;
- Remondivajaduste määramine ja seisukorra hindamine;
- Seadmepargi seisukorra jälgimine ja vajadusel ettepanekute tegemine hoolduseks, remondiks või uue seadme soetamiseks.

Ootused kandidaadile

- Keskharidus ja sellele lisanduv autotehniku eri-, kutse- ja ametialane ettevalmistus (haridusasutuse tunnistus või diplom);
- Eelnev erialane töökogemus ametikoha töövaldkonnas vähemalt 6 kuud;
- Väga head erialased teadmised;
- erialane (autoelektrik) kutseharidus;
- B ja C kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus;
- Hea suhtlemisoskus, meeskonnatööle orienteeritus ning usaldusväärsus ja distsiplineeritus;
- Teenistuskohustuse täitmiseks vajaliku kontoritarkvara ja –sidetehnika kasutamise oskus;
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või saksa keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara kasutamisega.

Kasukse tuleb :

- Teadmised kaitseväe tehnikast.

- Huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd sõbralikus meeskonnas;
- Kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
- Valdkonnaalast väljaõpet.

Lisainfo

Asukoht: Suur-Sõjamäe 23a, Tallinn

Tööpakkumise number
#221583

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. märts 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
Palgaaste 26 (476 EUR) ning sellele lisandub diferentseering kuni 61%.

Kaitseväe Logistikakeskus on kaitseväe juhataja alluvuses asuv kaitseväe struktuuriüksus, mis loodi 22.05.2002 ning mille tegevuse eesmärgiks on logistilise toetuse tagamine kaitseväele, s.h. kaitseväe infrastruktuuri haldamine ja arendamine. Kaitseväe Logistikakeskus asub Tallinnas Suur-Sõjamäe 23a

Tehnika ja side toetusgrupi ülesandeks on kaitseväe tehnika, sidevarustuse ja üksusevarustuse käitlemine III liinil. Sh selle ladustamine, väljastamine, remont ja hooldus. Allüksus osaleb oma materjalivaldkonna materjali kvaliteedikontrollis, annab sisendi varuosade ja vajalike teenuste planeerimisse, osaleb varustuse tehniliste spetsifikatsioonide koostamises.

Vaata rohkem