Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633661

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 6. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 4. veebruar 2020

Töö kirjeldus

* Tootmisseadmete hooldus- ja remonditööd
* Rikete likvideerimine ja ennetamine
* Uute seadmete paigaldus ja häälestamine

Ootused kandidaadile

* Sügav huvi tehnika vastu ja kogemus tehnikuna töötamisel
* Soovi õppida
* Kohusetundlik
* Täpne
* Sõbralik
* Hea suhtleja
Kasuks tuleb:
* Tehnikaalane haridus
* Teadmised ja oskused nii elektritööst kui ka automaatikast
* Keevitusoskus
* Treimisoskus

Ettevõte pakub

* 6 nädalat väljaõpet kogenud tehniku kõrval
* Kaasaegset töökoda ja töövahendeid
* Võimalus osaleda moodsate tootmisliinide hooldusprotsessis
* Võimalust erialasteks täiendkoolitusteks
* Soodne toitlustamine ettevõtte söögitoas
* Omatöötaja soodustusi

Lisainfo

Töö on vahetustega, graafiku alusel (öised ja päevased vahetused).
Tööle asumisel on vajalik tervisetõendi olemasolu (tööandja hüvitab esitatud kuludokumendi alusel tervisetõendi maksumuse).
Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kellega soovime kohtuda vestlusel!

Tööpakkumise number
#633661

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2020

Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja. Ligi 270 töötajaga ettevõte panustab järjekindlalt tootmisvahendite ning tootevaliku uuendamisse. Võru linnas valmivate pagaritoodete üle rõõmustavad inimesed kogu Eestis, Baltikumis ning ka Skandinaavias. Ettevõtte eesmärk on pakkuda inimestele meelepäraseid sügavkülmutatud pagaritooteid. Ettevõttes rakendatakse rahvusvahelist BRC kvaliteedijuhtimissüsteemi, mida pidevalt hinnatakse ja arendatakse.

Vaata rohkem

Tehnik