Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433397

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite hoolduse ja remondiga seotud tööd, seal hulgas erinevad lihtsamad diagnostika ja elektri tööd.

Ootused kandidaadile

  • auto või tehnika erialal kõrg-, keskeri- või kutsekeskharidust või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • töökogemus tehniku ja/või diagnostiku erialal;
  • arvutikasutusoskus;
oma erialal tegutsemiseks piisav inglis keele oskus, et orienteeruda erinevates diagnostika programmides ja juhendites
  • hoolsus, asja- ja kohusetundlikkus ning korrektsus;
  • avatud suhtlemine ja koostöövõime;

Kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi ja konkurentsivõimelist palka

  • erialast, mitte konti murdvat tööd;
  • asja- ja ajakohaseid töötingimusi ja -vahendeid, võimalust ennast arendada kaasaegses autoesinduses
erialast koolitust ja väljaõpet

Tööpakkumise number
#433397

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2016
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2016

Siller Auto on üks Viljandi suuremaid autoesindusi. Esindame automarke Citroen, Hyundai, Seat, Suzuki ja Isuzu.

Vaata rohkem

Tehnik