Värsked tööpakkumised

Tehnik (Viljandimaa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122685

Tööpakkumise number

122685

Töö kirjeldus

Kliendi juures kõne- ja andmesidetoodete kasutamiseks vajalike ühenduste rajamine, seadmete paigaldamine ja häälestamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
• teadmisi telekommunikatsiooni ja IT valdkonnast
• head personaalarvuti kasutamise oskust
• teenindusvalmidust ja väga head suhtlemisoskust
• iseseisvust, korrektsust ja täpsust
• enesearendamise tahet
• eesti keele oskust
• vene keele oskust suhtlemistasemel
• B kategooria juhiluba

Kindlasti aitavad häid töötulemusi saavutada ka eelnev erialane töökogemus ja telekommunikatsiooni- või IT-alane haridus.

Omalt poolt pakume enesearengut täiendkoolituste läbi, kaasaegseid töövahendeid, väljaõpet, arenguvõimalust ja vaheldusrikast tööd. Pärast tööd sportimise võimalusi ning mitmesuguseid soodustusi, mille kohta leiad rohkem informatsiooni www.elion.ee/personal.

Lisainfo

telefonil 433 3239 Toivo Lõhmus osakonnajuhataja

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2007
Kuulutus sisestati:
6. september 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.