Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40524

Tehnik-tehnoloog mööblitootmise alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mööblijooniste analüüs ja tootmisse suunamine
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Koostöö edasimüüjatega
  • Materjalide arvestus, tellimine ja laoprogrammi sisestamine
  • Mööblitislerite töö ja tähtaegade kontrollimine
  • Järelvalve teostamine mööbli paigaldustel

Ootused kandidaadile

  • Oled omandanud erialase hariduse puidu- või mööblitootmise tehnoloogia erialal
  • Sinu varasem karjäär on olnud seotud mööblitootmisega
  • Oskad lugeda ja koostada mööblijooniseid
  • Suhtlus vene keelt kõnelevate klientidega ei ole Sinu jaoks probleem ning soovitavalt saad hakkama ka soomekeelse suhtlusega
  • Sinu arvutioskus on heal tasemel – valdad MSOffice ja erialaseid programme
  • Suhtlejana oled aktiivne, töös iseseisev, täpne ja kohusetundlik
  • Kasuks tuleb, kui omad isiklikku sõiduautot

  • Vastutus- ja vaheldusrikast tööd noores ja arenevas ettevõttes
  • Stabiilset töötasu ja võimalusi lisatasu teenimiseks

Tööpakkumise number
#40524