Värsked tööpakkumised

Tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114656

Tööpakkumise number

114656

Töö kirjeldus

• tehnoloogiliste seadmete ja tehniliste süsteemide hooldus ja paigaldustööd
• tehniliste probleemide efektiivne ja operatiivne lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil võiks olla:
• Tehniline elektrik-mehhaaniku eriharidus
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus elektrikuna, mehaanikuna, san-tehnikuna
• B-kategooria juhiluba
• Eesti keele oskus suhtlustasandil, vene ja inglise keele algtase
• Julgeb võtta vastutust, on kohusetundlik, töökas ja hea aja planeerija

Omaltpoolt pakume huvitavat ja arendavat tööd ning töö väärilist palka töötaja-sõbralikus ettevõttes.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2007

Miridon OÜ on 1997. aastal loodud Tartu firma.
Meie tegevusalaks on joogi- ja tarbevee puhastusseadmete tehnoloogiliste lahenduste kalkuleerimine, müük, teostuse projektijuhtimine, paigaldamine ja hooldus.