Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63221

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turva- ja nõrkvoolusüsteemide paigaldus ja hooldus Tartumaal. Väljaõpe.

Ootused kandidaadile

  • Elektrialased teadmised
  • tehniline taip
  • ausus, täpsus, vastutustunne
KASUKS TULEB:
  • eelnev töökogemus
  • elektrialane või tehniline haridus
  • isikliku sõiduauto olemasolu

  • pingelist ja huvitavat tööd maailma ühes suurimas turvaettevõttes
  • koolitust
  • konkurentsivõimelist palka sõltuvalt töö tulemustest
  • töövahendid, tööriided, vajadusel ametiauto kasutamine

Lisainfo

Tööd on pakkuda TARTUS

Tööpakkumise number
#63221
Tehnik