Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148350

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sanitaartehniliste tööde ( soojasõlmede, hoonete siseste vee-, kanalisatsiooni- ja küttesüsteemide hooldus ja avariiremont) teostamine Eesti Maaülikoolile kuuluvatel kinnistutel

Ootused kandidaadile

kesk-eri või üldharidus, sanitaartehniliste tööde kutsetunnistus
varasem töökogemus sanitaartehnikuna
püsivus, kohuse- ja distsipliinitunne,hea suhtlemisoskus ja algatusvõime
karske eluviis

Ettevõte pakub

mitmekülgset tööd arenevas kollektiivis,
meeldivat töökeskkonda ja -kollektiivi,
enesetäiendamise võimalust

Tööpakkumise number
#148350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2008

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem

Tehnik