2023-08-23 14:48:55

TEHNIK

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ventlab OÜ laieneb ning loob uue ametikoha TEHNIKULE (tööpiirkond Harju maakond), kelle tööks saab olema ventilatsioonisüsteemide mõõdistamine ja dokumenteerimine ning kütte- ja jahutussüsteemide tasakaalustamine.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sa oled tehniliselt taiplik, oskad lugeda projektijooniseid, valdad heal tasemel eesti keelt (vene keele oskus on boonuseks) ning omad B-kategooria sõiduõigust.  Kandideerimisel annab eelise varasem töökogemus ehituse-, kinnisvarahoolduse-, kütte- või ventilatsiooni valdkonnas. Kõige olulisem on, et Sul on huvi ennast teostada tehnosüsteemide alal, sest kõik muud tööks vajalikud pädevused õpetatakse Sulle juba kohapeal!

Ettevõte pakub

Ventlab OÜ-s ootab Sind vahelduva iseloomuga töö, mis hõlmab nii töösõite ametiautoga, kui ka tööd ettevõtte kontoris aadressil Sõstramäe 12. Ettevõte pakub Sulle täiendkoolitusi nii Eestis, kui ka välismaal, põhjalikku väljaõpet oma ala spetsialistide käe all ning töö teostamiseks kvaliteetseid töövahendeid. Lisaks ootavad Sind põnevad ühisüritused, motiveeriv palgasüsteem, mis sisaldab lisaboonuseid vastavalt töötulemustele.

 

Tundub põnev?

Siis ootame Sind kandideerima läbi CVKeskus.ee portaali, lisainformatsiooni saamiseks helista 521 6405 või kirjuta gerli(at)cvkeskus.ee, CVKeskus.ee värbamiskonsultant Gerli Uuspõld.