Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671525

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turva- ja nõrkvoolusüsteemide paigaldus ning hooldustööd:

(ATS; VIDEO ja  valveseadmed)

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Turvasüsteemide tundmine ning kvalifikatsioon

Vähemalt 18 aastane Eesti Vabariigi kodanik
B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
Arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)

Koostöövalmidus ja orienteeritus klienditeenindusele
Hea suhtlemisoskus

Kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
Stressitaluvus

Iseseivus ja planeerimisoskus

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta järjepidevalt laienevas ettevõttes
Võimalust areneda koos ettevõttega
Vaheldusrikast tööd
Toetavat ja motiveerivat meeskonda
Tulemustele vastavat töötasu
Paindlikku töögraafikut
Ametisõidukit

Tööpakkumise number
#671525

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ patenteeritud kaubamärk on SKARABEUS.

Ettevõte on loodud eesmärgiga pakkuda kõiki litsentseeritud turvateenuseid nii era- kui äriklientidele.

Ettevõte K-Valve OÜ on registreeritud 13. juulil 2005 aastal. Turvateenuste osutamist alustati Tartu linnas ja selle lähiümbruskonnas, mis kujunes põhiliseks tegevuspiirkonnaks kuni 2009 aastani.

2009 aasta augustis vahetus ettevõtte omanik ja juba sama aasta septembris avati lisaks Tartule osakond ka Tallinnas, oktoobris Kesk-Eestis ja novembris
Pärnus.

Tänaseks päevaks pakub ettevõtte tööd 330 töötajale.

Vaata rohkem

Tehnik