Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319010

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • steriilsete toodete ettevalmistamine, steriliseerimine ja markeerimine
  • steriilsete tarvikute tellimuste täitmine, väljastamine ja kvaliteedikontroll

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • hea eesti keele oskus (vähemalt algtase) ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • tehniline taip
  • vastutus- ja kohusetunne, pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine
  • valmisolek teha füüsilist tööd
  • arvuti kasutamise oskus
  • meeskonnatöö oskus
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • valmisolek iseseisvaks tööks

Ettevõte pakub

  • töötamist graafiku alusel
  • tööalast väljaõpet
  • kaasaegseid seadmeid, töötingimusi ja töövahendeid

Tööpakkumise number
#319010

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
3. september 2013

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, psühhiaatria-, sisehaiguste, onkoloogia- ja hematoloogia ning järelravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3500 töötaja.

Vaata rohkem

Tehnik