Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36431

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tehniku põhilisteks tööülesanneteks on osakonna töötajate assisteerimine projektideks vajalike jooniste ja dokumentatsiooni koostamisel ning vormistamisel.

Ootused kandidaadile

  • graafilise projekteerimistarkvara (näiteks AutoCAD) kasutusoskus
  • saksa ja/või inglise
  • pingetaluvus
  • kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
  • inseneri, eriti elektriinseneri haridus
  • soome keele oskus

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • motiveeritud ja koostööaldist meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda
  • vajalikku täienduskoolitust

Tööpakkumise number
#36431
Tehnik