Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71276

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

valvesüsteemiseadmete (sh ka video, läbipääsu- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemide seadmed) paigaldamine, hooldamine ja rikete kõrvaldamine
häirete põhjuste väljaselgitamine ja nende likvideerimine
klientide instrueerimine ja nõustamine valveseadmete kasutamist puudutavates küsimustes

Ootused kandidaadile

tehniline taip ja nõrkvoolusüsteemiseadmete tööpõhimõtete tundmine
eeelnev töökogemus nõrkvoolusüsteemiseadmete paigaldamisel või hooldamisel
eesti keele oskus kõnes ja kirjas
vene keele oskus suhtlustasandil
B-kategooria juhilubade olemasolu
usaldusväärsus ja vastutustunne
koostöövalmidus ja orienteeritus klienditeenindusele

stabiilset, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd arenevas rahvusvahelises organisatsioonis
töötasu alates 10000 krooni (bruto) kuus
kaasaegseid töötingimusi
enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust
ametiauto kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#71276
Tehnik