Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606108

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Soojusseadmete hooldus (puhastus, häälestus, defekteerimine)
  • Varuosade paigaldus ja remonttööd
  • Lukksepa - ja torutööd ning muud jooksvad hooldustööd
  • Töö dokumenteerimine hooldusprogrammis

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus tehnika valdkonnas ( tööstus, hooldus, ehitus )
  • Soov areneda ja õppida soojusseadmete valdkonnas
  • B-kategooria juhiluba
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil
  • Valmisolek väljakutseteks

Kasuks tuleb: Tehnika alane haridus, vene - ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Ettevõtte poolne väljaõpe ja tugi
  • Motiveerivat töötasu (kokkuleppel) + lisatasud
  • Asjatundliku meeskonna tuge
  • Ettevõtte poolne tööauto ning vajalikud töövahendid
  • Täiendavaid koolitusi vastavalt vajadusele
  • Mitmekesiseid ja huvitavaid objekte
TÖÖAEG E-R 8:30 – 17:00 ( + valveaeg)

Tööpakkumise number
#606108

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2019

Personalikonsultatsioonid OÜ on 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõtte.
Meie peamisteks tegevusaladeks on personali sihtotsing, värbamine ja valik ning kandidaatide hindamine. Ettevõtte on keskendunud nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele klientidele.

Vaata rohkem

Tehnik