Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68403

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rover Arvutisalong vajab oma töökasse kollektiivi uusi töötajaid tehniku erialale.
Töö eripära: tehniliste rikete kõrvaldamine, remondi ja garantiiremondi teostamine. Väljasõit kutsetele ja tehnilised konsultatsioonid.

Ootused kandidaadile

Ausus, täpsus, kohusetundlikus.
Väga hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas, soovituslik hea inglise keele oskus – ka tehnilisel tasandil.
Täiuslikud teadmised arvutitest ja võrgulahendustest ning programmide valdamine.
Oskus lahendada peaaegu kõik tehnilised probleemid kohapeal.
Juhiluba olemasolu ja oma sõiduki kasutamise võimalus.
Soov õppida ja täiendada ennast jõudmaks professionaalse tasemeni.
Soovituslik varasem töökogemus sellel erialal.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu ja preemiat.
Oma sõiduki kasutamisel kulutuste hüvitamist.
Kaasaegseid töötingimusi ja puhkusetingimusi.
Professionaalset koolitust ja kiiret võimalust karjääriredelil tõusta.
Noort, sõbralikku ja perspektiivikat töökollektiivi.

Lisainfo

Töökoht: Tallinna linna piirkonnas, võimalik lühiajaline komandeering Eesti piires
Töö aeg: Osaline tööaeg
Tööle asumise aeg: koheselt

Tööpakkumise number
#68403
Tehnik