Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197322

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on uutele objektidele nõrkvoolusüsteemide paigaldamine.
Töö tehnikuna tähendab nõrkvoolu- ja valvesüsteemide monteerimist erinevatele objektidele.

Ootused kandidaadile

Töölesoovija peab olema positiivse ellusuhtumisega, julge, avatud, usaldusväärne ja ettevõtlik.

  • Omama eelnevat töökogemust valveseadmete paigaldajana
  • Sulle tuleb kasuks, kui omad teadmisi ja kogemusi elektrisüsteemidest
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas
  • Sa tahad pakkuda parimat teenindust
  • Sa oskad ja tahad teha ettepanekuid
  • Sa oskad olla leidlik ning eesmärgikindel

Pakume huvitavat ja pingelist iseseisvat tööd kaasaegses töökeskkonnas, toredat meeskonda ja arvestatavat motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Oluline on isikliku auto olemasolu

Tööpakkumise number
#197322
Tehnik