Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64880

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Geotehniliste ja ehitusgeoloogiliste uuringute teostamine välitöö objektidel
  • Aruannete ja projektide koostamine büroos

Ootused kandidaadile

  • Omandatud või omandamisel keskeri- või keskharidus
  • Arvutiprogrammide väga hea kasutamise oskus (Word, Excel, Internet, Outlook, AutoCad jms.)
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu
  • Võimalus minna lähetustesse
  • Võimalus töötada õhtusel ajal, puhkepäevadel ja riiklikel pühadel
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Suhtlustasemel inglise ja vene keele oskus on kasuks
  • Võimalus alustada tööd kell 8 hommikul
  • Kohusetundlik ja täpne
  • Positiivne ja aktiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Sisukat ja mitmekesist tööd
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Erialast tingitud koolitust ja täiendõpet
  • Sõbralikku kollektiivi (15 inimest)
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#64880
Tehnik