Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71132

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide teenindamine ja nõustamine kliendi liiniosa ehitusel, saabunud tellimustele tehnilise ressursi leidmine ja broneerimine, puuduvate liiniosade kohta orienteeruva hinnakalkulatsiooni koostamine, seadmete, kliendivõrkude ja teenuste lisamüük klientidele, lepingute sõlmimine, haldamine ja arhiveerimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • teadmised võrgu ülesehitusest, infotehnoloogiast ja telekommunikatsioonist
  • arusaamine ärist
  • tahe leida lahendusi ka keerukamatele olukordadele
  • teenindus- ja koostöövalmidus
  • suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • avatus ja positiivsus
  • iseseisvus ja kohusetunne
  • eesti keele korrektne valdamine
  • vene ja inglise keele oskus suhtlemistasemel
  • arvuti kasutamise kogemus

Kasuks tuleb:

  • IT või telekommunikatsioonialane eriharidus
  • IT või telekommunikatsioonialase töö kogemus teeninduse, projektijuhtimise või läbirääkimiste vallas
  • B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • väljaõppeprogrammis osalemise võimalust
  • enesearendamise- ja karjäärivõimalust
  • huvitavat ja pingelist tööd
  • kaasaegseid töövahendeid
  • personaalseid soodustusi

Lisainfo

  • teeninduspiirkonnaks on Harjumaa (sh Tallinn)
  • Töö on graafiku alusel

Tööpakkumise number
#71132

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2006

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.

Vaata rohkem

Tehnik