Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67260

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehniku tööülesanneteks on Elioni toodete ja teenuste paigaldamine klientidele, toodete- teenuste toimimiseks vajalike hooldustööde teostamine, kliendi probleemide lokaliseerimine ja kõrvaldamine, seadmete ja kliendivõrkude paigaldus ning hooldus ja lisamüük.

Ootused kandidaadile

- põhjalikud teadmised telekommunikatsiooni- ja IT tehnoloogiast ning huvi selle valdkonna vastu
- hea personaalarvutite kasutamise oskus
- teenindustöö kogemus
- vastutustunne
- iseseisvus, korrektsus ja täpsus
- enesearendamise tahe
- väga head suhtlemisoskust
- eesti keele korrektset valdamist
- vene- ja inglise keele oskust suhtlemistasemel
- B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- väljaõppeprogrammis osalemise võimalust
- enesearnedamise- ja karjäärivõimalusi
- huvitavat ja pingelist tööd
- kaasaegseid töövahendeid
- personaalseid soodustusi

Lisainfo

Teeninduspiirkond on Harjumaa (sh Tallinn)
Töö on graafiku alusel, mis on ebasobiv õppijatele

Tööpakkumise number
#67260
Tehnik