Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61148

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehniku peamisteks tööülesanneteks on telefoni- ja andmesidetoodete ning teenuste paigaldamine klientidele, lisaseadmete ja kliendivõrkude paigaldamine ning rikete kõrvaldamine.

Ootused kandidaadile

  • head teadmised telekommunikatsioonist ja IT-st
  • hea personaalarvutite kasutamise oskus
  • teenindusvalmidus
  • keskharidus
  • vastutustunne ja tulemustele orienteeritus
  • iseseisvus, täpsus ja korrektsus
  • enesearendamise tahe
  • väga hea suhtlemisoskus
  • eesti keele valdamine
  • vene keele oskus suhtlemistasemel
  • B kategooria juhiluba

Kasuks tuleb:
  • telekommunikatsiooni ja /või IT alane eriharidus
  • terminalseadmete tööpõhimõtete tundmine
  • teenindus- või konsulteerimisalane töökogemus soovitavalt telekommunikatsiooni või IT valdkonnas

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet
  • arengu- ja karjäärivõimalusi
  • võimalusi suurepäraste kogemuste saamiseks
  • personaalseid soodustusi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel ning teeninduspiirkond on Tallinn- Harjumaa.
Töö on liikuva iseloomuga ja ka kõrgustes.

Tööpakkumise number
#61148
Tehnik