Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61134

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehniku peamisteks tööülesanneteks on telefoni- ja andmesidetoodete ning teenuste paigaldamine klientidele, lisaseadmete ja kliendivõrkude paigaldamine ning rikete kõrvaldamine.

Ootused kandidaadile

  • häid telekommunikatsiooni ja IT alaseid teadmisi
  • head personaalarvutite kasutamise oskust
  • teenindusvalmidust
  • vastutustunnet ja tulemustele orienteeritust
  • iseseisvust, täpsust ja korrektsust
  • enesearendamise tahet
  • väga head suhtlemisoskust
  • eesti keele valdamist
  • vene keele oskust suhtlemistasemel
  • B kategooria juhiluba

Kasuks tuleb:
  • telekommunikatsiooni ja /või IT alane eriharidus
  • terminalseadmete tööpõhimõtete tundmine
  • teenindus- või konsulteerimisalane töökogemus

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet
  • arengu- ja karjäärivõimalusi
  • võimalust, saada suurepäraseid töökogemusi
  • personaalseid soodustusi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel ning teeninduspiirkond on Tallinn- Harjumaa.
Töö on liikuva iseloomuga, ka kõrgustes.

Tööpakkumise number
#61134
Tehnik