Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638066

TEHNIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 31. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:29. veebruar 2020

Töö kirjeldus

  • muuseumi igapäevaste ja erakorraliste haldus-, ehitus- ja hooldustööde ning tugiteenuste teostamine;
  • vajamineva tehnika hooldus ja remont;
  • ürituste korraldamiseks ruumide/territooriumi ettevalmistamine;
  • juhi poolt antud ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • oled valmis töötama nii sise- kui välistingimustes;
  • füüsiline töö on sulle meeltmööda;
  • omad eelnevat töökogemust ametikoha töövaldkonnas;
  • B- kategooria juhilubade olemasolu:

Kasuks tuleb:
  • tehnilise alaga seotud kutse omamine;
  • omad elektriku C-pädevustunnistust:

Ettevõte pakub

  • täistööaega ja tähtajatut töölepingut;
  • brutotöötasu 1000 eurot kuus;
  • huvitavat ja ainulaadset töökeskkonda;
  • sinu perele tasuta osalemist või elamuslikku kaasamist muuseumis
toimuvatel üritustel

Tööpakkumise number
#638066

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2020

SA Eesti Vabaõhumuuseumis säilitab ja vahendab meie kultuuripärandit, hoiab ja väärtustab Eesti maa-arhitektuuri, jagab teadmisi ja pakub elamusi.
See on koht, kus Ajal on lugu!

Vaata rohkem

TEHNIK