Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61315

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*häiresüsteemiseadmete paigaldamine
*häiresüsteemiseadmete hooldamine ja rikete kõrvaldamine
*häiresüsteemidele tehnilise hinnangu andmine (eksperthinnangute koostamine)
*klientide instrueerimine ja nõustamine tehnilistes küsimustes

Ootused kandidaadile

*häiresüsteemiseadmete töötamise ja süsteemi ülesehitamise põhimõtete tundmine
*eelnev töökogemus nõrkvoolusüsteemiseadmete paigaldamisel või hooldamisel
*keskharidus
*eesti keele suuline ja kirjalik oskus
*vene keele oskus suhtlustasandil
*B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

*kindlat töökohta
*huvitavat ja liikuvat tööd
*erialast koolitust ja arenguvõimalust
*motiveerivat töötasu (põhipalk+tulemustasu) ja soodustusi
*vastavalt tööiseloomule ametiauto kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#61315
Tehnik