Tehnik - seadistaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755833

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi kudumismasinate tehnik - seadistajat.

Töötaja tööülesanneteks on automaatsete kudumismasinate hooldus, defekteerimine, remont ja seadistamine ning tööde dokumenteerimine. Eeldame, et kandideerijal on tehnikaalane huvi ning tehniline taiplikkus töös esilekerkivaid probleeme loominguliselt lahendada.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus ja täpsus

Hea pingetaluvus

Hea tehniline taiplikkus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja stabiilset tööd arenevas ettevõttes

Konkurentsivõimelist töötasu

Väljaõpet kohapeal

Arenguvõimalusi

Lõbusaid ühisüritusi

Tööaeg: E-R 8:00 - 16:30

Tööpakkumise number
#755833