Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168316

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehniku tööks on esindusse toodud mobiiltelefonide kvaliteetse garantii-hoolduse teostamine ja parandamine.

Ootused kandidaadile

  • kesk(eri) või erialase haridusega (soovitavalt elektroonika)
  • hea tehnilise taibuga
  • töös iseseisev ja kõrge vastutustundega
  • hea inglise keele oskusega

Kasuks tuleb eelnev töökogemus mobiiltelefonide parandajana ja soome keele valdamine suhtlustasandi.

Ettevõte pakub

  • erialast koolitust,
  • eneseteostus- ja arenguvõimalust arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#168316

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2008
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2008

SCF Care TeleTec OÜ on mobiiltelefonide remondi, hoolduse ja müügiga tegelev ettevõte Eestis, mis tänaseks on turul tegutsenud juba 7 aastat. Alates 2006. a omab SCF Care TeleTec OÜ ametlikku Nokia ja Sony-Ericssoni garantiiremondi teostaja õigust Eestis.

Vaata rohkem

Tehnik