Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197491

Tehnik-müügiesindaja vihmaveesüsteemide valdkonnas

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendibaasi laiendamine
  • professionaalne müügi edendamine
  • klientide vajaduste väljaselgitamine, vajadusel nõustamine
  • kaupade ja teenuste tutvustamine
  • hinnapakkumiste koostamine
  • paigaldustööde teostamine ja juhtimine objektil

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine, arenemisvõime
  • teenidus- ja abivalmidus
  • ausus ja kohusetundlikkus, enesedistsipliin
  • hea suhtlemisoskus ja viisakus
  • omaalgatuslikkus ja iseseisva töö oskus
  • koostöövõime ja kõrge töömotivatsioon
  • paindlikkus ja pingetaluvus
  • usaldusväärsus
  • vene keele oskus
  • B;C kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • arvuti ja telefoniga töökohta
  • iseseisvust
  • paindlikku tööaega
  • tööle väärilist tasu

Lisainfo

Kandideerimisel palume nimetada kindlasti ka oma palgasoov või muud Sinu jaoks olulised tingimused

Tööpakkumise number
#197491