Värsked tööpakkumised

Tehnik - müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61926

Tööpakkumise number

61926

Töö kirjeldus

klientide tehniline nõustamine;
meiepoolt müüdud seadmete hooldus ja paigaldus;
autovärvide ja värvimistarvete tutvustus;
kliendibaasi haldamine ja täiendamine;
retseptuuriprogrammide täiendamine;
planeerib ja teostab segamisriiulite paigaldused ja vahetused;
vajadusel kliendikoolituste planeerimine ja läbiviimine;
koostab ja võtab vastu müügitellimusi ja toimetab need vajadusel kliendile;

Nõudmised kandidaadile

hea suhtlemisoskus;
sõbralikkus;
baasteadmised autode värvimisest;
iseseisev mõtlemisvõime;
analüüsivõime;
kohusetundlikus;
järjekindlus;
arvutikasutus oskus;
B - kategooria autojuhilubade olemasolu;
varasem kokkupuude müügitööga.

meeldivat sõbralikku töökollektiivi kiiresti arenevas ettevõttes;
palka vastavalt töötulemusele;
rohkelt vaheldusrikast tööd;
erialast kooltust;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. märts 2006
Kuulutus sisestati:
9. märts 2006
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

Eestis tegutsenud 12 aastat autovärvide ja värvimistarvete müügi alal. Oleme Spies Hecker autovärvide ametlik esindus Eestis. Lisaks autovärvidele pakume oma klientidele: 3M autotooteid, Sata värvipüstoleid ja filtreid, Termomeccanica värvikambreid ja kruntimisalasid, Bossauto autotooteid, IRT - infrapunakiirgureid, Herckules tõstukeid ja tolmueemaldussüsteeme, värvikambrite - ja värvimisseadmete hooldust ning paigaldust, maalrite koolitust, värvilaborite seadistamist.