2023-08-23 14:48:55

Tehnik-modelleerija praktikant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime praktikale üliõpilast tehniku/BIM-modelleerija ametikohale.

Tehniku amet on esimene, kuid väga oluline samm saamaks kogenud ehitusinseneriks. Tehnik vormistab keerulise ja läbimõeldud projeki teistele osapooltele võimalikult lihtsaks ja arusaadavaks - koostab ehitise 3D-mudeli ja 2D-joonised.

Tehnikuna omandad Sa väga väärtusliku oskuse - modelleerimistarkvara kasutamisoskuse.

Lisaks hakkad Sa koheselt omandama teadmiseid ja kogemusi töö vormistamisele eelnevate oluliste sisuliste ja erilalaste etappide kohta.

Tegemist on ukse avamisega projekteerimise maailma, kust edasi saab liikuda kõikjale, kuhu Sa selles vastutusrikkas valdkonnas sihid sead.

Ootused kandidaadile

Eelkõige ootame Sinult siirast huvi antud valdkonna ja uute teadmiste omandamise vastu.

Eeldame, et oled omandamas kõrgharidust ehituse valdkonnas.

Tulevaseks tiimiliikmeks ootame avatud ja sõbralikku inimest.

Pakume sulle võimalust tutvuda projekteerimisvaldkonna ja inseneriametiga ühes Eesti parimas inseneribüroos.

Kogemustele ja oskustele vastava vastutustega tööülesandeid ja arengut väärtustavat töökeskkonda.