Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430828

Tehnik - Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Poolautomaat koosteseadmete ning teiste abiseadmete hooldus, seadistamine ja remont
Plasti survevalu masinate ja nende juurde kuuluvate robotite hooldus ning ennetav remont tööseisakute ärahoidmiseks

Ootused kandidaadile

Üldised oskused robottehnika, hüdraulika, pneumaatika, automaatika ja elektrotehnika vallas
Huvi tööstusrobotite ja enesearengu vastu
Inglise keele oskus seadmete kasutuseks
Eesti- ja vene keele oskus suhtlustasandil
Vajadusel valmisolek tööks kahes (2) vahetuses

Ettevõte pakub

Tööd rahvusvahelises ettevõttes
Isikliku arengu võimalust
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Ettevõtte asukoht: Lasnamäel, aadressiga Sõstramäe 8.
Täpsem info ja kandideerimine: Andres Saagpakk, +372 525 7902

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust!
Edukat kandideerimist!

Tööpakkumise number
#430828

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

Talent Plastics Tallinn AS on Rootsi Talent Plastics AB kontserni kuuluv tootmisettevõte, mille põhitegevuseks on plasttoodete survevalu ning erinevate, valdavalt plastist toodete koostamine. Meie Klientideks on erinevad Euroopa tööstusettevõtted, suure osa moodustab allhange autotööstusele. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008, ISO/TS 16494 ning ISO 14 001:2004 standarditele. Ettevõttes töötab 100 töötajat.

Vaata rohkem