Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220835

Tehnik-mehaanik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektri- ja diagnostikatööd ( Isuzu, BMC )
laoarvestuse pidamine
seadmete hooldus ja remont
tehniline hooldus
tehniliste probleemide lahendamine
garantiitööde teostamise jälgimine ja järelkontroll
vajadusel töökoja meistri asendamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus veoautode/busside remondi alal vähemalt 3 aastat !!!
Tehniline eri-haridus
Kohusetundlikkus ja täpsus
Tähtaegadest kinnipidamine
Hea vene keele oskus!
Vajalik lugeda inglise keelseid juhiseid

Ettevõte pakub

arendavat tööd
arengut toetavat koolitust
enesearendamise võimalust
eneseteostust
head palka vastavalt töötulemustele
iseseisvat tööd
stabiilset töökohta
koolitust tehase esinduses

Tööpakkumise number
#220835

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
2. märts 2011

AS ATKO Grupp on autobussi- ja turismikontsern, mis on alustanud enda tegevust 1992 aastal. Üheks suuremaks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine. Ühistranspordi valdkonnas töötab üle 400 inimese ning reisijaid teenindatakse ligi 300 bussiga. AS ATKO Grupi keskused on loodud Tallinna, Kohtla-Järvele, Paide, Jõgevale, Põlva, Pärnu, Valgasse, Kuressaarde ja Viljandi, lisaks on turismibürood Tallinnas, Paides ja Rakveres. Keskustesse on koondatud dispetšerkeskused, bussipargid, remondibaasid.

Vaata rohkem