Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244687

Tehnik-mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõitude teostamine, ajateenijast autojuhtide koolitamine ja juhendamine ning sõidukite töökorras hoidmine

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik;
- Sõjaline väljaõpe: vanemallohvitseride kursus;
- Keskharidus või keskeriharidus (autoremondi lukksepa erialal).
- Tehniline taiplikkus ja huvi valdkonna vastu;
- Auaste nooremveebel või veebel;
- Olema tervislikult seisundilt rivikõlbulik;
- Võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele;
- Meeskonnatöö oskus;
- Hea tegutsemisvõime muutuvas keskkonnas.

Ettevõte pakub

- Arenguvõimalusi ja täiendõpet;
- Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja –tehnikat;
- Stabiilset, vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- Sõbralikku ja teotahtelist kollektiivi;
- Tööalast täiendkoolitust.
- Põhipuhkust 35 päeva aastas
- Häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Lisainformatsioon:
Ken Kärg 717 0911

Tööpakkumise number
#244687

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
17. november 2011
Lisainfo palga kohta:
palgatase K6; Brutotasu alates 628,00 eur + auastmetasu 58,80 eur kuus

Põhja Kaitseringkond on maaväe ülema alluvuses tegutsev sõjaväeliselt korraldatud kaitseväe väeüksus.
Põhja Kaitseringkonna vastutusala on Tallinn, Harju maakond ja Rapla maakond. Põhja Kaitseringkonna struktuuri kuuluvad lisaks Vahipataljonile Põhja Kaitseringkonna staap, kaitseväe orkester ning staabi- ja tagalakeskus.

Vaata rohkem