Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670428

Tehnik-mehaanik

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tehnik teostab tootmisseadmete hooldus- ja remonditöid, hindab rikkeid ja koostab vastava tegevusplaani

  • Teostab seadmete montaaži ja demontaažitöid

  • On abiks igapäevaste jooksvate probleemide lahendamisel

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus sarnasel ametikohal - vähemalt 1 aasta

  • Haridustase - kutseharidus keskharidusega

  • eesti keel - nõutud

  • vene keel - soovituslik

  • Juhtimisõigus - B kategooria

  • Arvutioskus - vähemalt algtase

  • Muud nõuded - tehniline taip; iseseisev otsustusvõime; elektritööde oskus; teadmised mehaanikas; praktilise töö kogemus seadmete hoolduse ja remondi alal; pingetaluvus; valmidus meeskonnatööks; ausus; töö- ja teotahe

Ettevõte pakub

  • Täistööaega

  • Vaheldusrikast tööd

  • Motiveerivat töötasu

  • Sõbralikku kollektiivi

  • Ühisüritusi

Lisainfo

Lisainfo saamiseks pöörduda indrek"ät"linnamae.eu või tel. +372 512 9638

Tööpakkumise number
#670428

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

Linnamäe Lihatööstus on pikkade traditsioonidega, tuntud kui suurim ja vanim ulukilihatoodete valmistaja Eestis.

Vaata rohkem