Tehnik-laotöötaja VIP2

MAGNUM AS

Tööpakkumise number

596898

Magnum AS  Tehnik-laotöötaja

Töö kirjeldus

laohooldusprogrammi ja kaamerate abil laotehnika jälgimine, selle hooldus ja remont, kulumaterjalide lisamine seadmetesse, laotöötajatele tehnilise toe pakkumine ning jooksvad laotööd.

Nõudmised kandidaadile

• teadmised mehhaanikast ja algteadmised elektroonikast ja elektrist;
• IT alaseid algteadmised;
• valmidus töötada kõrgustes;
• töökohal töötamisel tuleb kasuks varasem töökogemus tehnika valdkonnas;
• vajalik eesti ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

Lisainfo:

• Ametikoht on tähtajaline põhikohaga töötaja ajateenistuse ajaks kuni 2020. a juulini.
• Brutotöötasu 6 eurot tunnis (lisanduvad lisatasud).
• Töö graafiku alusel (kell 07.30-16.00 ja 14.00-22.30). Üks kuni kaks korda kuus tööpäev pühapäeval kell 08:30-19:00.
• Võimalik töötada nii täis- kui osalise tööajaga.
• Töökoht asub Laagri Ärimajas aadressil Vae 16, Laagri, Harjumaa.

Miks tulla Magnum Logisticsisse? Oleme üks moodsamaid logistikakeskusi Kesk- ja Ida-Euroopas. Pakume lisaks ülalpool toodule kohapeal väljaõpet, erialaseid koolitusi ning arenguvõimalusi, toredaid ühisüritusi, soodsat ning maitsvat toitlustust, spordikompensatsiooni ning palju muid soodustusi. Töökohale on mugav juurdepääs nii bussi kui ka rongiga.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. mai 2019
Kuulutus sisestati:
13. mai 2019
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus
Soovin kandideerida