Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69456

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada AS-i Rakvere Lihakombinaat komplekteerimisladude vahetu ja tõrgeteta töö.

Ootused kandidaadile

Vanus vähemalt 19 eluaastat
Keskharidus, soovitavalt erialane haridus
Soovitav eelnev töökogemus antud valdkonnas
Isikuomadustelt pingettaluv, kohusetundlik ning tehnilise taiplikkusega

Ettevõte pakub

Koolitusvõimalust
Arenemisvõimalust
Toitlustamise võimalust
Transpordivõimalust

Lisainfo

Tööiseloomust sõltuvalt on töö vahetustega ning suures osas õhtune ja öine

Tööpakkumise number
#69456

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2006

AS Rakvere Lihakombinaat on Eesti suurim toiduainetetööstus. Oleme turuliider liha- ja lihatoodete müügis. Meie missiooniks on pakkuda miljonitele inimestele naudingut ja rahulolu heast ja maitsvast toidust, kasutades selleks oma teadmisi, oskusi ja kodumaiseid kvaliteetseid tooraineid

Vaata rohkem

Tehnik