Tööpakkumise number

606395

Töö kirjeldus

Kinema toodete hooldustööd nii ettevõtetele kui erakliendile:
- tööstuslikud tõstuksed
- laadimissüsteemid
- garaazhiuksed
- läbipääsusüsteemid

Kliendisuhtlus teostatavate tööde osas:
- ajalised kokkulepped
- hooldustöödega seotud nõustamine

Administratiivtöö:
- hooldustööde pakkumiste koostamine vastavalt kliendi juures selgunud vajadustele
- teostatud tööde lühikirjeldus andmebaasis
- teostatud tööde vastuvõtu akt kliendi juures

Tehnikul on vastutus ja vabadus oma tööde igapäevasel planeerimisel ja kliendi kokkulepete saavutamisel lähtudes hoolduslepingute tingimustest ning tagades Kinemale omane parim teenindustase.

Nõudmised kandidaadile

Lahendustele ja tulemustele orienteeritus.
Iseseisvus oma aega ja tegevusi planeerida.
Huvi tehnika, ehitusvaldkonna, elektroonika vastu.
Hindad kõrgelt suhtluskvaliteeti klientide ning kolleegidega.
Pead oluliseks kokkuleppeid ning tähtaegadest kinni pidamist.
Tuled toime ka kõige nõudlikuma kliendiga säilitades professionaalsus.
Kehtiv autojuhiluba.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus samas valdkonnas.Teadmised elektri ja elektroonika vallas, keevitamise kutsetunnistus või keevitusoskus.

Pakume kaasaegseid töötingimusi, milles on paindlikkust ja usaldust.
Koolitame ja anname kõik vajaliku, et saaksid teostada oma töö parimal viisil.
Tööülesannete teostamiseks individuaalset esinduslikku sõidukit.
Igapäevaselt abistavaid ja toetavaid kolleege.
Meeleolukaid ühisüritusi ja tervist toetavaid hüvesid.
Tulemustel baseeruvat motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Tehniku poolt teenindatav piirkond - Lääne-Virumaa; Ida-Virumaa

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. august 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 2000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Tehnik

KINEMA OÜ

Kinema OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1992. aastal, eesmärgiga müüa Taani tootja Nassau ülestõstetavaid sektsioonuksi Eesti Turul.
Tänaseks on ettevõttest kujunenud organisatsioon, kellel on tütarettevõte Soomes ning edasimüüjad Skandinaavia turgudel. Kinema tõstuksi on turustatud projektimüügi raames ka Venemaale, Valgevenesse, Leetu ja Saksamaale.
Kõik esindatavad kaubamärgid kuuluvad Euroopas oma ala juhtivate tootjate hulka. Tuntumad nendest on Stertil, Marco, Nassau, Faac, Novoferm jne. Lisaks toodete müügile pakume ka oma lõpptarbijatele hooldus- ning paigaldusteenust.
Järjepidevad investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele jätkuva arengu, mille tulemusel oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.
Oleme loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii oma klientidele kui hankijatele ning kus meie kõige suuremal varal, töötajatel, on eneseteostust ja arenemisvõimalust pakkuv töökeskkond.

Avan ettevõtte profiili