Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40772

Tehnik-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja juhendamine bowlingusaalis, bowlinguradade igapäevane ettevalmistamine (radade pesu ja õlitus), bowlinguseadmete hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • tehniline taip
  • täpsus ja korrektsus

Tööle vastavat palka, väljaõpet, vahetustega tööd graafiku alusel, võimalust töötada nii osalise kui täiskoormusega.

Lisainfo

Töökoht: Rakvere Bowlingusaal

Tööpakkumise number
#40772