Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122905

Tehnik (Keila)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendi juures kõne- ja andmesidetoodete kasutamiseks vajalike ühenduste rajamine, seadmete paigaldamine ja häälestamine.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • teadmisi telekommunikatsiooni ja IT valdkonnast
  • head personaalarvuti kasutamise oskust
  • teenindusvalmidust ja väga head suhtlemisoskust
  • iseseisvust, korrektsust ja täpsust
  • enesearendamise tahet
  • eesti keele oskust
  • vene keele oskust suhtlemistasemel
  • B kategooria juhiluba

Kindlasti aitavad häid töötulemusi saavutada ka eelnev erialane töökogemus ja telekommunikatsiooni- või IT-alane haridus.

Omalt poolt pakume enesearengut täiendkoolituste läbi, kaasaegseid töövahendeid, väljaõpet, arenguvõimalust ja vaheldusrikast tööd. Pärast tööd sportimise võimalusi ning mitmesuguseid soodustusi, mille kohta leiad rohkem informatsiooni www.elion.ee/personal.

Lisainfo

telefonil 606 3070 Ülle Treimann osakonnajuhataja

Tööpakkumise number
#122905

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.

Vaata rohkem