Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61456

Tehnik-Joonestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehituskonstruktsioonidivisjonis hoonete projekteerimine äriklientidele, individuaalklientidele ning omavalitsusüksustele

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgem haridus või selle omandamine viimastel kursustel
  • Iseseisev töötamise oskus
  • AutoCad´i tundmine
  • Motivatsioon tööd teha
  • Praktilise mõtlemine
  • Vastutustunne

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist tööd nooruslikus kollektiivis
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Tööalast väljakutset
  • Enesetäiendamise-ja arenguvõimalust
  • Kaasaegset tipptasemel töökeskkonda

Lisainfo

Sirkel & Mall vastab igale töösoovijale personaalselt!

Tööpakkumise number
#61456