Värsked tööpakkumised

Tehnik - joonestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55232

Tööpakkumise number

55232

Töö kirjeldus

kelle üleasanneteks on: raketiste ja tellingute projekteerimine ning klientidega suhtlemine.

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled hea pingetaluvusega, õpivõimeline, täpne, kohusetundlik ning hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskustega.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab ehitusalase kõrghariduse olemasolu või ülikooli peatset lõpetamist, AutoCadi joonestusprogrammi kasutamise kogemust, teadmisi tugevusõpetusest ning vene, inglise või saksa keele oskust.

Peri pakub Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd ning eneseteostuse võimalust tugevas ja ühtehoidvas meeskonnas. Lisaks pakume konkurentsivõimelist palka, häid töötinigmusi ning koolitusi meie Saksamaa emafirmas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 20. detsembriks 2005.a, aadressil: Valdmäe 8 Tänassilma Tehnopark Saku vald Harjumaa, 76401. Lisateave telefonil 6771 100, kontaktisik Katrin Pella.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
18. november 2005

Kiiresti arenev betoonivaluvormide ja tellingute rendi ning müügiga tegelev ettevõte.