Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646095

Tehnik-joonestaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle usaldame:

  • tootmisjooniste koostamise ja haldamise;

  • spetsifikatsioonide koostamise;

  • tehniliste muudatuste kooskõlastamise;

  • projekteerijate ja tootmisega suhtlemise.

Ootused kandidaadile

Sinult eeldame:

  • erialast haridust või selle omandamist;

  • joonise lugemise oskust;

  • arvuti osakust spetsialisti tasemel (AutoCad, Excel);

  • väga head analüüsivõimet;

  • iseseisvust, algatusvõimet ning oskust näha tervikut ja seoseid;

  • kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust;

  • eesti ja inglise keele oskust.

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • stabiilset töökohta ja väärilist tasu;

  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid;

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;

  • toredaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#646095

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2020
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem