Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197166

Tehnik-insener

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd keevisõmbluste kontrollijatele ning metalli-, paberitööstuse ja ehitusala tehnik-inseneridele, kelle töö eesmärgiks on kontrollida tööde läbiviimist ning teostatud tööde vastavust etteantud nõudmistele.

Nõudmised kandidaadile

* Sul on kõrgem või kesk-eri tehniline haridus
* oled töötanud erialalisel ametil vähemalt 3 aastat
* tunned keevisõmbluste visuaalse ja mittepurustava kontrolli meetodeid
* oled enesekindel ja hea suhtleja
* Sul on hea stressitaluvus
* oled valmis töötama väljaspool Eestit (Soome)
* valdad inglise keelt nii kõnes kui kirjas
* oskad kasutada enimlevinuid arvutiprogramme

Ettevõte pakub

* vaheldusrikas ja väljakutsuv töö
* töölähetusel majutuskulude kompensatsioon

Tööpakkumise number
#197166

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 25000 - 30000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
11. mai 2010

Rent Man Personal OÜ on tööjõu rentimisele ja personaliotsingule spetsialiseerunud ettevõte, vahendades kvalifitseeritud tööjõudu nii Eesti kui ka Soome ettevõtetele.

Vaata rohkem