Tehnik
Tööpakkumise number #753393

Tehnik

2
Avesco OÜ
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:

  • CAT tehnika remontimine Avesco töökojas (tehnika hooldus, remont,diagnostika jne)

  • Välimehaaniku töö kliendi juures kohapeal (mobiilne töökoda)

  • Caterpillar seadmete kohta informatsiooni läbitöötamine ning teadmiste rakendamine töös

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Teadmisi rasketehnika remondist ja hooldusest

  • Sarnasel ametikohal töötamise kogemust vähemalt 2 a

  • Head eesti keele oskust

  • Tehnilisest inglise keelest arusaamist

  • Arvutioskust

  • B-kategooria juhiloa olemasolu

  • Kohusetunnet ja tähtaegadest kinnipidamist

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Rahvusvahelist töökeskkonda

  • Konkurentsivõimelist töötasu ja hüvitisi

  • Professionaalset arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#753393

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2022
Tehnik Tehnik

Avesco OÜ

Rahvusvahelisse kontserni kuuluv Avesco OÜ ettevõte on tööstuslik müügi- ja teenindusettevõte, algselt
asutatud 150 aastat tagasi Langenthalis kui Ulrich Ammann AG. Avesco esindab kaubamärke, mis on
liidrid ülemaailmsel turul. Pakume tehnoloogiat, seadmeid, nõustamist ja lahendusi lähtudes uusimast
tehnoloogiast. Alates 2016. aastast on Avesco Baltikumis ametlik Cat®, Sitech ja Metso edasimüüja.

Vaata rohkem

Tehnik
Tehnik